PANDORA Blue Ocean to biżuteria inspirowana różnorodnością i dzikim pięknem błękitnej głębi. To także ozdoby w bezpośredni sposób nawiązujące do świata fauny i flory, nie tylko tej ukrytej pod powierzchnią wody. Blue Ocean celebruje piękno natury i nawiązuje do niego w najlepszy możliwy sposób. 
Biżuteria Blue Ocean stawia na unikatowość. Perły hodowlane i charmsy ze szkła Murano są absolutnie niepowtarzalne – wystarczy przyjrzeć się im bliżej, by przekonać się, że każdy jest inny – tak, jak osoby decydujące się na umieszczenie ich w swojej biżuterii. Potrzeba nie lada kunsztu rzemieślniczego, by stworzyć taką biżuterię – unikalną, a jednocześnie zawsze trzymającą określony standardy. PANDORA od wielu lat udowadnia, że to potrafi.
Wykorzystywane tu perły organiczne hodowane są w wodzie słodkiej i powstają dokładnie tak, jak ich naturalne odpowiedniki. Znaleźć tu więc można niepowtarzalne egzemplarze, charakteryzujące się urzekającą asymetrią.
Dzięki unikalnemu procesowi produkcji szkła Murano, niepowtarzalny jest także każdy charms, który je zawiera. Spojrzenie z bliska ujawni nieregularną strukturę, która sprawia, że światło mieni się i skrzy drobinkami światła w unikatowy sposób.
Zobacz biżuterię Blue Ocean w naszym sklepie internetowym i wybierz elementy, które idealnie uzupełnią Twoje zestawy PANDORY.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.