Iron Man, Czarna Wdowa, Hulk, Thor, Czarna Pantera czy Kapitan Ameryka? Zawieszki Pandory pozwolą Ci poczuć się jak jeden z Avengersów! Wśród superbohaterów z MCU każdy znajdzie kogoś bliskiego sobie. To pewnie dlatego, miliony ludzi na całym świecie pokochało filmy i komiksy Marvella. Teraz mogą Ci oni towarzyszyć także w bardziej formalnych sytuacjach.

PANDORA od lat w bardzo inteligenty sposób łączy popkulturę z wysokiej jakości biżuterią. Nie inaczej jest w serii z Avengersami. Charmsy i bransoletki są tu naprawdę estetyczne i z powodzeniem dopasujemy je nawet do eleganckich stylizacji. Znaleźć tu można zarówno stonowane rozwiązania monochromatyczne, jak i kolorowe zawieszki z miniaturami superbohaterów – świetny sposób, by przełamać nudę i pokazać „pazur”.

Biżuteria z marvellowskimi motywami to także znakomity pomysł na prezent dla ludzi młodych, którzy często nie korzystają z tradycyjnej biżuterii. Otrzymują oni coś z „ich świata”, co jednocześnie zachowuje ponadczasowy charakter biżuterii i niesie ze sobą ładunek emocjonalny.

Dla każdego fana MCU ta biżuteria to pozycja wręcz obowiązkowa, a dla pozostałych – ciekawa propozycja na niebanalny dodatek do swojej bransoletki. To co, wiesz już, którego superbohatera dziś wybierzesz?

Nie znaleziono produktów, których szukasz.