Charms, czyli po polsku zawieszka, to niewielka ozdoba stanowiąca element biżuterii modułowej. Wprowadzone przez markę PANDORA w 2000 roku chamsy szybko podbiły serca fanek biżuterii na całym świecie. Pozwoliły one samodzielnie tworzyć bransoletki z gotowych elementów i tak dobierać je, by wyrazić siebie i podkreślić ważne momenty w życiu.

Widząc olbrzymi sukces charmsów PANDORY, także inne marki wprowadziły wzorowane na nich rozwiązania. Żadne z nich nie zdobyło jednak popularności porównywalnej z pierwowzorem. Obecnie zawieszek w ofercie PANDORY są już tysiące i tak naprawdę możemy znaleźć takie, które nawiązują do ważnych wydarzeń w życiu, elementów popkultury, miejsc, emocji czy wrażeń. W komponowaniu z nich biżuteryjnej historii ogranicza nas dziś przede wszystkim wyobraźnia.

Gdzie kupić charmsy PANDORA? Bogatą ofertę zawieszek znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki, wszystkie nowości trafiają więc do nas błyskawicznie. Co więcej, w naszej ofercie wciąż znajdziecie jeszcze „perełki” – produkty niedostępne już w innych sklepach i salonach jubilerskich. Jeśli nie możesz znaleźć zawieszki na daną okazję w naszym sklepie, napisz do nas, a postaramy się podpowiedzieć, który produkt sprawdzi się w tym przypadku najlepiej.

  • Pierścionek Attract Round Silver SWAROVSKI 52 – 5032920

    525,00