Zobacz komplety biżuterii cenionych marek dostępne w sklepie internetowym Amber Collection. Biżuteria to pomysł na wyjątkowy, zawsze trafiony prezent. Korzystając z kompletów masz pewność, że uda Ci się dobrać elementy, które na pewno będą do siebie pasowały.

Pierścionki, wisiorki, bransoletki, kolczyki – w naszej ofercie znajdziesz biżuterię dla każdego. Stawiamy na znane i cenione marki (Pandora, Nomination, Swarovski, Guess, Coeur de Lion czy Calvin Klein), które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Oferujemy zarówno nowoczesne, odważniejsze rozwiązania, jak i zawsze modną klasykę. Nie będziesz mieć więc problemu ze znalezieniem prezentu dla szalonej przyjaciółki czy konserwatywnej cioci.

Komplety biżuterii to nie tylko idealne dopasowanie i gotowe zestawy na prezent. Kuszą one także atrakcyjną ceną, która sprawia, że zapłacisz za nie zwykle wyraźnie mniej, niż kompletując poszczególne elementy samodzielnie. Warto więc rozważyć zakup kompletu nawet wtedy, gdy nie wszystkie elementy są Ci w tym momencie potrzebne.

Na komplety warto zwrócić uwagę jeszcze z jednego powodu. Proponowane przez wiodące marki połączenia mogą być inspiracją do samodzielnego mieszania biżuterii różnych typów i producentów, by tworzyć niepowtarzalne, ale zawsze idealnie do siebie pasujące stylizacje.

 • Komplet SUNSHINE SWAROVSKI 5480468

  495,00 
 • Komplet SPARKLING DANCE SWAROVSKI 5480494

  420,00 
 • Komplet ATTRACT ROUND SWAROVSKI 5536554

  227,00 
 • Komplet ATTRACT ROUND SWAROVSKI 5113468

  340,00