Firma Amber Collection od 2006 roku dba o zadowolenie klienta oferując mu inspirowaną nowymi trendami wyjątkowe kolekcje biżuterii. Łączymy współczesną formę biżuterii z jej pierwotnym charakterem i znaczeniem. Nowe kolekcje powstają z miłości do natury, symboliki i minimalizmu. Biżuterię Amber Collection wyróżniają niepowtarzalne wzory, dbałość o szczegóły, wysoka jakość użytych materiałów i ręczne wykończenie.

Oferta Amber Collection jest idealna dla kobiet delikatnych i subtelnych oraz wyrazistych i niepowtarzalnych zarazem, umiejących dostrzec piękno w prostocie, surowości i naturze. Z drugiej strony to silne i świadome siebie kobiety z klasą, które szukają niebanalnych dodatków, dzięki którym wyrażą swój indywidualizm i styl.

Jednak efektowna biżuteria wcale nie jest zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Biżuteria męska od wieków cieszy się popularnością wśród mężczyzn. Dlatego w ofercie Amber Collection mamy również elegancką kolekcję męską, która sprawi, że każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowy.

Dzięki śledzeniu na bieżąco najnowszych trendów i badaniu potrzeb klientów, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do obecnej sytuacji zarówno na polskim, ale też światowym rynku biżuterii. Bezustannie rozwijamy się poprzez udział w różnego rodzaju zagranicznych imprezach branżowych, a także targach. Stale poszerzamy swoją ofertę na podstawie wieloletniej współpracy z klientami zagranicznymi oraz producentami znanych marek.

W swoim asortymencie oprócz biżuterii złotej i srebrnej z bursztynem bałtyckim posiadamy biżuterię takich marek jak: GUESS, CALVIN KLEIN, SWAROVSKI, NOMINATION, COEUR DE LION, GNOCE.